אודות דר' יובל סופרו

דר' יובל סופרו בן 44 , נשוי למירב ואב לרועי, אופיר והדר. מתגורר בעומר, בוגר מחזור כ״ה בפקולטה לרפואה ע״ש ואוורין גולדמן בבן גוריון.  במהלך לימודי הרפואה, השלים תואר שני מחקרי בתחום ביוכימיה קלינית באוניברסיטת בן גוריון. בשנת 2007 החל את התמחותו בנוירוכירורגיה במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה. במהלך ההתמחות מילא שורת תפקידים לרבות מתמחה ראשי ומרצה מרכזי בצוות ההוראה של אנטומיית מערכת העצבים בפקולטה לרפואה ( קורס אותו הוא מרכז כיום ).

לאחר שהשלים את התמחותו בהצלחה רבה, יצא ד"ר סופרו להשתלמות עמיתים בניתוחי בסיס גולגולת במלבורון, אוסטרליה בהנחייתו של פרופסור אנדרו קיי, מנתח בסיס גולגולת מהמובילים בעולם. המערך הנוירוכירורגי בבית החולים המלכותי במלבורן משלב נפח עבודה גבוה (כ – 3500 ניתוחים בשנה) בד בד עם ניסיון קליני ואקדמי רב של מיטב המומחים. במהלך השתלמותו התמחה בביצוע ניתוחי בסיס גולגולת מורכבים וניתוחי מח בעזרת אנדוסקופ.

ד״ר סופרו מאמין כי מצויינות מקצועית משלבת ניסיון קליני, כירורגי ומחקרי. עבודת המחקר לתואר מסטר אותה השלים תוך כדי לימודי הרפואה, עסקה בתפקוד מערכת החיסון בעת מצבי דחק עקב חבלה. ד״ר סופרו הוא ממחברי הפרק בנושא ניתוחי גידולים של עצב שיווי המשקל בהוצאת אוניברסיטת אוקספורד, מחברם של מאמרים מדעיים רבים ומבקר אקדמי בעיתון מדעי. עם חזרתו לארץ,ב – 2016, החל בהקמת שירות לטיפול בגידולי יותרת המוח המאגד את הטיפול בחולים ע"י  צוות רב תחומי מקצועי.

כיום דר' יובל סופרו עובד כנוירוכירורג בכיר במחלקה הנוירוכירוגית בסורוקה ומינואר 2018 מונה לתפקיד סגן מנהל המחלקה. במסגרת תפקידו אחראי ד״ר סופרו על הוראת מתמחים ומחקר אקדמי, פעיל באיגוד הנוירוכירורגי הישראלי וחבר באיגודים מקצועיים בנלאומיים.

Powered by: Alef Solutions | א. פתרונות