אני מאמין

כילד שגדל לשני הורים מסורים שעסקו במקצועות הבריאות, ביליתי במסדרונות מערכת הבריאות מגיל צעיר. כנער, חוויתי מקרוב אשפוז ארוך בבית חולים עת ליוויתי את אימי במחלה קשה ממנה נפטרה לבסוף. אני יכול לאמר שלמדתי הרבה מהמסע שעברנו יחד – למדתי שלרבים מאיתנו מהווה המשפחה מקור לכוח ולתקווה, למדתי להבחין בן עיקר וטפל בחיים, וכמה חשוב ללכת עם מה שאתה מאמין בלי לפחד. למדתי גם את ערכו של מטפל אשר יודע מעבר לידע המקצועי שלו להעניק חום אמפטיה ותקווה למטופליו.

איבחון של גידול מוחי או מחלה נוירוכירורגית אחרת, הינו ככל הנראה בן האירועים המשמעותי ביותר שיכול אדם לחוות. תהליך האבחון והגילוי, עמוס חששות ופחדים שמשפיעים עמוקות על החולה ועל כל בני משפחתו. זאת ועוד, המחלה עצמה עלולה לגרום להפרעה בהליך החשיבה התקין. תנאים אלו מקשים על המטופל מאוד והופכים את ההתמודדות למאתגרת במיוחד. שטף המידע שקיים ברשתות החברתיות, עשוי לעזור בקבלת מידע חשוב, אך מנגד, עלול במקרים רבים להעצים את החרדה וחוסר הוודאות.

כרופא נוירוכירוג אני מחוייב למקצועיות מירבית ומצויינות כירורגית בד בבד עם ליווי אישי של המטופל במטרה לצמצם את חוסר הוודאות ולהשיג את תוצאות הטיפול הטובות ביותר. בסופו של יום, המטרה שלי ושל המטופל היא לחזור לתפקוד מיטבי ולהמשיך להנות מחיים מלאים ועשירים.

גידולי מח

גידולי מח במבוגרים גידולי מח מהווים כ-1.5% מכלל המחלות הגידוליות. אבחנת גידול מוחי נעשית באמצעות בדיקות דימות מוחיות, CT או MRI. לעתים גידולים מוחיים מאובחנים

מידע נוסף »
Powered by: Alef Solutions | א. פתרונות